Системи утеплення фасадів Сeresit

Раді Вас вітати, на сторінці сайту. Системи утеплення фасадів Ceresit!
Тут ви знайдете повний огляд технологій зовнішньої теплоізоляції фасадів, що дозволить вам зробити обґрунтований вибір. Ми розповімо вам про застосування систем утеплення та їх характеристики, щоб ви могли визначити, яка технологія найбільше підходить для вашого об’єкта. Крім того, ми пропонуємо вам скористатися калькулятором, щоб розрахувати необхідний бюджет вашого фасаду.

REMSUMY


Фасадные работы. Утепление. Пушкина. Системы утепления Церезит

РемСуми – це професійна команда спеціалістів з багаторічним досвідом у галузі будівництва. Ми спеціалізуємося на будівництві житлових та комерційних об’єктів, а також на ремонті та реконструкції будівель.

Ми працюємо з уважністю до деталей та завжди дотримуємося вимог замовника.

Наші клієнти можуть бути впевнені в якості та своєчасності виконання робіт.

Замовити послуги

Важливі питання:

порівняння технологій зовнішньої теплоізоляції фасадів: Ceresit WM та Ceresit VWS

Технологія утеплення фасадів Ceresit є замкнутою системою з тонким шаром захисної штукатурки поверх теплоізоляційного шару. Утеплювач кріпиться зовні будівлі цементними клейовими розчинами, потім на поверхні утеплювача з розчинів виготовляється тонкий, але міцний захисний шар армований склосіткою. і, нарешті, декоративне оздоблення фасаду виконується тонкошаровими штукатурками. 

Фасадні системи Ceresit можна застосовувати як на великих будівельних об’єктах, так і в малому котеджному будівництві.

Застосування систем утеплення ЦЕРЕЗІТ

ОсноваCERESIT VWS НА ОСНОВІ ПІНОПОЛІСТИРОЛУCERESIT WM НА ОСНОВІ МІНЕРАЛЬНОЇ ВАТИ
Монолітний залізобетон++
Тришарова панель++
Повнотіла цегла+/-+
Пустотіла цегла+
Керамзитобетон+/-+
Газобетон / пінобетон+
Сосновий брус+

Характеристики систем утеплення ЦЕРЕЗИТ

ХАРАКТЕРИСТИКИCERESIT VWS НА ОСНОВІ ПІНОПОЛІСТИРОЛУCERESIT WM НА ОСНОВІ МІНЕРАЛЬНОЇ ВАТИ
Область застосуванняВсі типи будівель заввишки до 75 м, крім будівель з підвищеними протипожежними вимогами (лікарні тощо)Усі типи будівель без обмежень
ПаропроникністьНизька. Небажано застосовувати на будинках з підвищеною вологістю внутрішніх приміщень (басейни тощо).Висока. Будівля «дихає», конденсат ефективно видаляється
ШумоізоляціяСередняЕфективна для будівель у місцях з високим рівнем шумів
ВагаЛегкий матеріал, який просто транспортувати та монтувати від 14 до 17 кг на кв.
 
Відносно важкий матеріал від 22 до 40 кг на кв.
УдароміцністьВисока – від 5 до 20 ДжСередня – від 3 до 10 Дж
ВартістьЕкономічна теплоізоляціяНайдорожча теплоізоляція за рахунок вартості утеплювача

Система утеплення фасадів церезіт на пінополістиролі (ПІНОПЛАСТІ)

СИСТЕМА VWS

У системі Ceresit VWS як утеплювач використовуються плити з пінополістиролу. Пінополістирол відрізняється від мінераловатної плити більш доступною вартістю та меншою вагою (у 5-7 разів легше).

Однак пінополістирол характеризується низькою паропроникністю та створює великий опір проникненню парів води. Це означає, що в стіні будівлі вміст пари буде дещо вищим, що створить умови для її зволоження. Але оскільки «точка роси» знаходиться в утеплювачі, у стіні конденсат не утворюватиметься.

Якщо в приміщеннях достатня вентиляція і немає надмірної вологості (як, наприклад, у лазнях та басейнах), то жодної проблеми не виникає. При цьому паропроникність оздоблювальних матеріалів не відіграє суттєвої ролі – оздоблення фасадів, утеплених пінополістиролом, можна виконувати як мінеральними, так і полімерними матеріалами.

Стіна:

  1. Клей.
  2. Плити пінополістиролу.
  3. Засічка з мінеральної вати.
  4. Дюбель.
  5. Базовий штукатурний шар.
  6. Склосітка.
  7. Ґрунтовка під обробку.
  8. Декоративний штукатурний шар.

Цоколь:

  1. Гідроізоляційний шар.
  2. Клей.
  3. Блоки екструдованого пінополістиролу.
Система утепления CERESIT VWS на пенопласте

Переваги та недоліки фасадної технології на пінопласті

Переваги:

  • Під впливом вологи не втрачає теплоізоляційних властивостей
  • Не містить шкідливих для здоров’я речовин
  • Дуже легкий і має хороші характеристики міцності (Міцність на розрив близько 80 кПа, міцність на стиск близько 130кПа. Напруга при 10% стисненні пінополістиролу становить близько 80 кПа)
  • Більш технологічний завдяки характеристикам міцності.

Недоліки:

  • Низький коефіцієнт паропроникності.
  • Невисокі звукоізоляційні властивості.
  • Нестійкість до впливів більшості органічних розчинників.

Система утеплення фасадів ceresit на мінеральній ваті

СИСТЕМА WM

У системі Ceresit WM як утеплювач використовуються мінераловатні плити. Мінераловатна плита має дві основні переваги над пінополістиролом: негорючість і висока паропроникність.

У будівництві вода завжди була ворогом номер один, сприяючи як руйнуванню споруд, так і погіршенню їхньої теплоізоляції. Зайва волога повинна видалятися з будівлі, оскільки сухість – це тепло та міцність.

Мінпліта чинить незначний опір парам води. Вони легко проникають крізь конструкцію, що захищає, а конденсат ефективно видаляється, таким чином будівля «дихає». При цьому оздоблювальні матеріали також повинні мати високу паропроникність. Тому при утепленні фасаду мінплитого оздоблення можна проводити тільки мінеральними штукатурками або полімерними штукатурками з високою паропроникністю.

Стіна:

  1. Клей.
  2. Плити мінеральної вати.
  3. Дюбель.
  4. Базовий штукатурний шар.
  5. Склосітка.
  6. Ґрунтовка під обробку.
  7. Декоративний штукатурний шар.

Цоколь:

  1. Гідроізоляційний шар.
  2. Клей.
  3. Блоки екструдованого пінополістиролу.
Система утепления CERESIT WM на минеральной вате

Розрахуйте свій фасад за допомогою калькулятора

Порівняйте з калькулятором утеплення фасадів Kreisel

Переваги та недоліки фасадної технології на мінеральній ваті

Переваги:

  • Плити мінеральної вати виготовлені з натуральних гірських порід.
  • Стійкість до впливу дуже високих температур: волокна починають плавитися лише через 2 години впливу температури > 1000.
  • Високий коефіцієнт паропроникності.
  • Стійкість до дії більшості хімічних речовин.
  • Хороші звукоізоляційні властивості завдяки волокнистій структурі мінеральної вати.
  • Підходить для будь-якої основи стін.

Недоліки:

  • Важкий матеріал.
  • Відносно висока вартість.

Технологія Церезіт

Переваги утеплення фасадними матеріалами CERESIT

  • Заощадження на електроенергії. Заощаджуйте гроші, використовуючи менше електроенергії на опалення взимку та кондиціювання повітря влітку. У неутеплених будинках до 40% від загального тепла губиться через стіни. Система теплоізоляції забезпечує зниження цих втрат, дозволяючи вам економити на опаленні та кондиціонуванні.
  • Комфортний мікроклімат. Фасадні системи Ceresit спеціально розроблені для вирішення проблеми покращення мікроклімату та підвищення комфортності у будинках. Альтернативних зовнішньої теплоізоляції рішень цих завдань поки що не існує. Температура та вологість у вашому будинку завжди залишатиметься комфортною та оптимальною.
  • Захист навколишнього середовища. Опалення неутеплених будівель спричиняє викид до 35% оксиду вуглецю в атмосферу. Скорочення використання опалення дозволить захистити довкілля. Крім того, всі матеріали Ceresit є екологічно безпечними.
  • Декоративні особливості. Завдяки широкому вибору фактур і багатої палітрі кольорів, фасад набуває неповторного вигляду. Колірувальна система Ceresit Colour System з гармонійно підібраними поєднаннями має у своєму складі 211 базових відтінків. На відміну від інших способів утеплення, штукатурна система допоможе втілити будь-які архітектурні задуми, оскільки дозволяє зробити виступи до 90 см від поверхні стіни. На фасаді будинку можуть з’явитися колони, пілястри та карнизи.
  • Довговічність. Правильне утеплення забезпечує захист несучої конструкції від впливу перепадів температур, зволоження, агресивної дії шкідливих речовин, атмосферних опадів. Штукатурні системи утеплення Ceresit у ході випробувань показали, що термін їх експлуатації без погіршення технічних характеристик та необхідності ремонту становить понад 30 років. Вони витримують понад 75 циклів заморожування-відтавання.
  • Низька матеріалоємкість. Системи Ceresit відрізняються мінімальною матеріаломісткістю – високі теплозахисні властивості зовнішніх стін досягаються при використанні тонкої та легкої конструкції. Матеріаломісткість від 14 до 35 кг/м2 дозволяє будувати будинки зі стінами в 7 разів легше і в 3 рази тонше за традиційні рішення з цегли. Якщо утеплення не входило в проект будинку, то система штукатурного фасаду прийде до речі, тому що через невелику вагу підійде майже для будь-якого фундаменту.
  • Інструкція утеплення фасадних систем від Ceresit

Енергозбереження

Фасадні системи це важливіший критерій ефективного енергозбереження.

Чинники, що впливають на втрати тепла:

  • Конструктивне рішення стін, покрівлі, перекриттів.
  • Заповнення отворів.
  • Механізм системи вентиляції.
  • Механізм опалення будівлі.
  • Орієнтація з боків світла та розташування будівлі.
  • Форма будівлі.
Котедж втрачає тепло насамперед через стіни.
За рахунок утеплення в 5 разів зростає термічний опір зовнішньої стіни і в 5 разів скорочується кількість тепла, що втрачається. Це розраховується за простою формулою Qгод = T/R:

До утеплення:
Qгод = (21+6)/0,6 = 45 Вт/м2

Після утеплення:
Qгод = (21+6)/3,34 = 8 Вт/м2

Щорічна економія:
Qгод = Q на годину x 24 години x кількість днів опалювального сезону
Qгод = (45-8)*24*227 = 201576 Вт/м2 або 201 кВт/м2

Qгод – щільність теплового потоку
T — різниця температур усередині та зовні будівлі
R – термічний опір зовнішньої стіни

Чому саме Ceresit?

Компанія Ceresit є відомим виробником будівельних матеріалів, зокрема систем утеплення фасадів. Її продукти використовуються для забезпечення теплоізоляції будівель, зменшення енергоспоживання та зниження витрат на опалення.

Системи утеплення фасадів від Ceresit включають в себе різноманітні компоненти, такі як утеплювачі, клеї, армуючі сітки, штукатурки та інші матеріали. Вони можуть бути використані для утеплення будівель будь-якої форми та розміру, включаючи житлові будинки, багатоповерхові споруди, офісні центри та інші.

Системи утеплення фасадів від Ceresit відповідають сучасним стандартам та вимогам до енергоефективності будівель, забезпечують довговічність та стійкість до атмосферних впливів. Крім того, компанія пропонує широкий вибір дизайнерських рішень та кольорів, що дозволяє забезпечити естетичний вигляд будівлі.

Розгляньте інші технологіі утеплення. Або детальніше про утеплення методом “мокрий фасад”, на прикладі нашої роботи.