Відкриті вакансії будівельної компанії «РемСуми»

Пропонуємо роботу

Ласкаво просимо до нашої будівельної компанії!

Ми пишаємось своїм досвідом та високими стандартами якості в будівництві та знаходимося в пошуку талановитих та мотивованих фахівців, які хочуть працювати в команді професіоналів та долучитися до нашого успішного шляху.

Ми шукаємо людей, які готові працювати на результат та втілювати найкращі ідеї в реальність. У нашій команді ви отримаєте можливість розвиватися та набувати нових знань та навичок від професіоналів своєї справи. Ми прагнемо створити сприятливі умови для вашого розвитку та кар’єрного зростання.

Якщо ви готові до нових викликів та хочете приєднатися до нашої команди, запрошуємо вас надіслати своє резюме на email: bchm@ukr.net, або завантажте анкету на працевлаштування на свій ПК, заповніть її та надішліть нам.

Буде дуже добре якщо ви к листу прикріпите кілька фото ваших робіт.

REMSUMY

Приєднуйтесь до нашої спільноти у телеграм каналі, щоб бути в курсі останніх новин і подій в нашій компанії.

У нашому телеграм каналі ви знайдете інформацію про нові проекти та можливості для розвитку в компанії. Також ми ділимося корисними порадами та інсайтами з будівництва, які можуть бути корисні як для професіоналів, так і для тих, хто тільки починає свій шлях в цій сфері.

Будучи учасником нашої спільноти, ви матимете можливість дізнаватися про нові вакансії, та пропозиції. Ми завжди раді відповісти на запитання та допомогти вам у будь-яких питаннях.

 

Facebook

Ви звикли користуватися Facebook, переходьте на нашу сторінку, підписуйтесь. Тут публікуються всі оновлення компанії.

Instagram

Instagram ми створюємо для клієнтів компанії і він виглядатиме у вигляді портфоліо. В актуальному ви знайдете наші роботи.

YouTube

Вам подобається дивитися відео, тоді ласкаво просимо до нашої творчої сторінки YouTube. Тут ви знайдете всі наші відео.

Telegram

Telegram більше підійде для майстрів та будівельників, тих людей, які звикли або планують працювати своїми руками.