Будівництво житлових малоповерхових будинків

Строительство частных домов в Сумах

Малоповерхове, житлове будівництво

Ласкаво просимо Вас відвідати сайт будівельної компанії «РемСуми».

Будівництво приватних будинків —є невід`ємною частиною наших послуг. Ми пропонуємо вам повний цикл будівельно-ремонтних робіт у Сумах починаючи з проектування.

Ми працюємо з різноманітними матеріалами — від дерева до монолітних конструкцій, надаємо компетентні консультації та повну інформацію для вивчення оптимальних варіантів будівництва.

Звертайтесь до нас, і ваш будинок стане втіленням вашої мрії про ідеальне житло.

наші послуги

Будівництво будинків у Сумах

Будівельна компанія «РемСуми» пропонує мешканцям Сум скористатися послугами професійних будівельників.

Пропонуємо клієнтам розробку індивідуальних проектів, а саме: ескізний проект для будівництва будинку, а також дизайн-проект інтер’єру.

Побудуємо будинок від фундаменту до даху. Працюємо з різними матеріалами: газобетоном, цеглою, монолітом, беремо в роботу проекти з дерева.

Виробляємо комплексний монтаж гідроізоляційних, мембранних покрівель, також виконуємо роботи з монтажу скатних дахів з м’якого руберойду та металочерепиці.

Виконуємо роботи з утеплення та обробки фасадів будівель, застосовуємо технології залежно від вимоги замовника: вентильований фасад, мокрий фасад.

Пропонуємо клієнтам інженерні рішення щодо комплексного прокладання комунікацій: вентиляція, кондиціювання, водопровід, електромонтаж.

Виконуємо всі види внутрішніх робіт починаючи зі стяжки підлоги та штукатурних робіт, закінчуючи укладанням плитки, чистовим оздобленням та декоруванням.

Портфолио. Озера 3

Проектування приватного будинку

Власний будинок — це не тільки статус і показник власного смаку, але і розумне вкладення коштів із турботою про ваше покоління. Інвестуйте в заміське будівництво сьогодні, і ви вже завтра отримаєте сенс життя, комфорт саме той, на який заслуговуєте.

Від мрії до її реалізації – лише один дзвінок до нашої компанії!

 

Компанія «РемСуми» пропонує Вам побудувати безпечний, сучасний, естетичний та затишний будинок. Ми з радістю втілимо ваші найзаповітніші мрії і зведемо будинок, який стане гідним свого власника.

Ми готові задовольнити всі ваші потреби, надаючи послуги від проекту до зведення «під ключ», забезпечуючи повний комплекс послуг.

Розробка та адаптація індивідуального проекту під будівництво

Наша компанія пропонує послугу проектування вашого будинку. А саме:

 • Будувати будинок за вибраним типовим проєктом для економії часу.
 • Створювати індивідуальний проєкт та будувати будинок мрії.
 • Адаптувати проєкт. Ви обираєте типовий проєкт, а ми його адаптуємо до місцевості.

Ми пропонуємо розробку проєкту будинку з авторським наглядом будівельного процесу. Ми допоможемо вам підготувати та оформити юридичні документи, визначитися з вибором проєкту, підберемо технічно правильні рішення, дамо зрозумілі та вичерпні консультації з будь-яких будівельних питань, та найголовніше запропонуємо прозору співпрацю.

З нашою допомогою ви отримаєте повноцінний будинок, в якому жити буде зручно, приємно та безпечно.

Повний цикл будівельно-ремонтних робіт

Збудуйте будинок своєї мрії з нашою компанією

Ми — ваш надійний партнер у будівництві.

Наша головна мета полягає в тому, щоб спростити і оптимізувати процес будівництва приватних будинків.

Працюючи з нами, інвестор отримує можливість зосередитися на головних аспектах, маючи справу лише з одним підрядником.

Наші послуги включають:

 • Комплексне планування. Організаційна частина робіт, а саме: допомога у виборі та купівлі земельної ділянки, розробка проекту, отримання дозвільної документації.
 • Повний цикл будівництва,  в який входить весь перелік будівельно-ремонтних робіт починаючи з планування ділянка, та земельних робіт, закінчуючи внутрішнім оздобленням.
 • Комплексне укомплектування. Забезпечення будівельними матеріалами, оздоблювальними конструкціями, інженерними системами та меблями.
Портфолио. Озера 6

Наші переваги для клієнта

Команда професіоналів

Ми прагнемо до найвищих стандартів професіоналізму, надаючи експертні знання та навички для забезпечення успішного завершення кожного проекту.

Прозоре співробітництво

Ми створюємо середовище, де кожен крок у процесі будівництва ретельно пояснюється, а всі угоди та умови чітко визначаються для забезпечення довіри та розуміння.

Ринкові ціни

Ми розуміємо важливість ефективного управління витратами та пропонуємо розумні та конкурентоспроможні ціни для наших послуг без втрати якості.

Гарантія на будівництво

Ми стоїмо за якістю виконаної роботи. Наша компанія надає гарантію на якість будівництва, що підтверджує нашу відповідальність перед клієнтами.

Наша компанія пропонує комплексні роботи з будівництва у м. Суми

Усі умови проведення робіт та вартість послуг обумовлюються свідомо та прописуються у договорі. Наша компанія пропонує широкий перелік послуг, що виконуються з урахуванням усіх будівельних норм та правил.

 

Наші будівельні роботи

Замовте будівництво в нашій компанії, і ви гарантовано отримаєте найвищу якість послуг у мінімально короткі терміни.

Наші фахівці виконають свою роботу професійно та акуратно з великою повагою до Вас.

Будівництво будинків і заміських котеджів в Сумах

Поширені запитання

“РемСуми”– це професійна команда спеціалістів з багаторічним досвідом в галузі будівництва. Ми спеціалізуємося на будівництві житлових та комерційних об’єктів, а також на ремонті та реконструкції будівель.

Крім того, ми забезпечуємо своїх клієнтів повним спектром послуг, включаючи проектування, будівельні роботи, постачання матеріалів, відновлювальні роботи та інші послуги. Ми завжди готові надати нашим клієнтам індивідуальний підхід та відповісти на будь-які запитання, що виникають у процесі роботи.

Кожен інвестор хоче вкласти свої кошти розумно і вигідно, насамперед він повинен знати скільки йому коштуватиме будівництво будинку. Нижче ми наведемо основні фактори, на які варто звернути увагу:

 • Вартість ділянки.
 • Особливості рельєфу та ґрунту.
 • Місце розташування та віддаленість комунікацій від ділянки.
 • Загальна площа будинку.
 • Вибір будівельних матеріалів їх ціни.
 • Технологія будівництва.
 • Ціни на послуги підрядника.
 • Складність проекту та конструктивні рішення.

Перш ніж заощадити на будівництві будинку, важливо розуміти, що прорахунки можуть зменшити термін експлуатації будинку в цілому, вплинути на якість життя мешканців та їх комфорт.

Завжди співпраця починається з контакту і першої зустрічі на якій замовник пояснює підряднику, що він хоче, яким він бачить свій будинок, з яких імовірно матеріалів він повинен бути побудований і в якому місці він перебуватиме.

Ідеально, коли є ділянка.

Далі спільними зусиллями формується технічне завдання для архітектора, який активно входить у процес.

Після розробки проекту та додаткових документів починається стадія узгодження та початок будівництва.

Обов’язково потрібно зробити геологічні та геодезичні дослідження для визначення типу фундаменту.

Після затвердження проекту та робочої документації розраховується деталізований кошторис на роботи та будівельні матеріали. Усі умови співробітництва, суми, терміни, гарантії фіксуються у договорі будівельного підряду.

Будівництво будинку.

Умовні терміни будівництва

 • Земляні роботи та влаштування фундаментів 1-1,5 міс.
 • Будівництво коробки будинку (стіни, дах) 2-4 міс.
 • Будівництво будинку під чистове оздоблення (утеплення, комунікації, чорнові будівельні роботи) 6-8 міс.
 • Будівництво будинку під ключ 1,2-1,5 року.