Відгуки клієнтів “РЕМСУМИ”

Що про нас кажуть ?

Компанія "Метр24" висловлює щиру подяку та вдячність компанії "Бригада Приватних Майстрів" за професійно виконану роботу в реконструкції об'єкта площею 1087,7 м2 за адресою м.Суми, вул. Пушкіна 22
ЗАГАЛЬНІ ВРАЖЕННЯ ПРО РОБОТУ: Відмінний сервіс та якість. Андрій завжди на зв'язку та бере на себе всі дрібниці, що дуже економить час.
ЩО Сподобалося: Вдалося реалізувати всі «хотілки» та запити. Наочна звітність у електронному вигляді. РЕКОМЕНДАЦІЇ: Усе супер.
ЗАГАЛЬНІ ВРАЖЕННЯ ПРО РОБОТУ: Робота виконана на відмінно. Роботою задоволена. ЩО Сподобалося: Акуратність, чистота та вчасно. Кладка кахлю, електрика, стелі та підлога. РЕКОМЕНДАЦІЇ: Дуже рекомендую цю фірму, роботою будете задоволені.
ЗАГАЛЬНІ ВРАЖЕННЯ ПРО РОБОТУ: Проведено відмінний ремонт квартири від А до Я з особливою уважністю до запитів замовника. ЩО Сподобалося: Бережне ставлення до будинку та майна власника, заборона куріння бригаді під час ремонту, постійна підтримка зворотного зв'язку, ретельна перевірка виконаної роботи, разом із замовником, детальний звіт про виконану роботу та багато іншого. РЕКОМЕНДАЦІЇ: Хотілося, щоб ремонт відбувався дещо швидше. Також збільшити колонку «ЩО Сподобалося», тому що сподобалося набагато більше, ніж написано.
Відмінна компанія «BCHM»! Майстри своєї справи! Ремонт трохи дорогий, але він того вартий та й без головного болю, ми лише платили за зроблену роботу, а всіма нюансами займалася компанія «BCHM». Рекомендую всім!
ЗАГАЛЬНІ ВРАЖЕННЯ ПРО РОБОТУ: Суто позитивні, все виконано в строк, якісно, вартість робіт адекватна. ЩО Сподобалося: Готовність майстрів знаходити компроміси за матеріалами, швидкість, якість. Окреме спасибі за те, що почали дуже швидко. Усі майстри чудові люди). РЕКОМЕНДАЦІЇ: Змінити логотип більш зрозумілий.
ЗАГАЛЬНІ ВРАЖЕННЯ ПРО РОБОТУ: Роботи виконані якісно згідно проекту, з мінімальними витратами часу з мого боку. ЩО Сподобалося: Завжди порядок та чистота на об'єкті, професійність майстрів, допомога у закупівлі та доставці матеріалів на об'єкт, консультації у будь-яких дрібницях. РЕКОМЕНДАЦІЇ: Повністю влаштовує підхід до виконання робіт.

Новини про ремонт та будівництво в соцмережах

Ми запрошуємо Вас приєднатися до нас у соціальних мережах, щоб бути в курсі останніх новин та проектів нашої будівельної компанії. Ваша підтримка дуже важлива для нас.

Підписуйтесь зараз та станьте частиною нашої великої спільноти!

Facebook

Ви звикли користуватися Facebook, переходьте на нашу сторінку, підписуйтесь. Тут публікуються всі оновлення компанії.

Instagram

Instagram ми створюємо для клієнтів компанії і він виглядатиме у вигляді портфоліо. В актуальному ви знайдете наші роботи.

YouTube

Вам подобається дивитися відео, тоді ласкаво просимо до нашої творчої сторінки YouTube. Тут ви знайдете всі наші відео.

Telegram

Telegram більше підійде для майстрів та будівельників, тих людей, які звикли або планують працювати своїми руками.