Важливі правила щодо ремонту дитячої кімнати

Раді Вас вітати! Сьогодня будемо говорити про ремонт в дитячій.
Облаштування кімнати для дітей практично завжди створює величезне поле для творчості, навіть у невеликому приміщенні можна створити місце для казки, шматочок спортзалу або мультисвіту.

Правильно підібране та виділене під дитячу кімнату приміщення – це основа для комфорту та безпеки. У кімнаті має бути просторо, тепло та світло. Дитяча – це місце, де діти сплять, навчаються і грають, але і це ще не все.

“REMSUMY”


отделка детской комнаты

РемСуми – це професійна команда спеціалістів з багаторічним досвідом у галузі будівництва. Ми спеціалізуємося на будівництві житлових та комерційних об’єктів, а також на ремонті та реконструкції будівель.

Ми працюємо з уважністю до деталей та завжди дотримуємося вимог замовника.

Наші клієнти можуть бути впевнені в якості та своєчасності виконання робіт.

Замовити послуги

Оздоблення дитячої кімнати

Окрема кімната – це окремий світ, який повинен відповідати специфіці та рівню розвитку мешкаючих у ньому. Потрібно враховувати всі особливості дитини чи кількох жителів цього царства “фантазій, мрій та досягнень”. 

Питання, що вимагають відповіді до початку ремонту дитячої:

  • Скільки у сім’ї дітей?
  • Їхня стать і вік?
  • Які плани батьків на майбутнє?
  • Якими є ваші фінансові можливості?
  • Які реальні потреби мають бути задоволені?
  • Які інтереси та особливості дітей? Це важливе питання не проходьте його побіжно.
  • На якийсь приблизний термін розраховується ваш ремонт?
  • Наскільки проблематично підкоригуватиме можливу шкоду? Навіть дуже спокійні чада схильні до малювання на стінах та меблях, а гіперактивні віддають перевагу спортивно-пригодницьким іграм без нагляду батьків …а що ви хотіли? Це діти!
  • Як найкраще провести зонування приміщення?

Декілька наших робіт по ремонту дитячих кімнат

Важливі правила ремонту та оформлення дитячої кімнати

Дотримуйтесь безпеки у всіх аспектах. Матеріали з яких складається інтер’єр повинні бути екологічно безпечні, гіпоалергенні, практичні у застосуванні та прибиранні, не повинні бути травмонебезпечними або ненадійно зібраними. Розміщення підвісних елементів, частин декору та меблів також слід убезпечити.

Раціональне зонування. Визначення місця для сну, ігор та творчості, розроблення дизайну.

Максимум відкритого простору та світла. Гарне денне освітлення та продумане вечірнє. Окреме додаткове освітлення для письмового столу або камінчик біля ліжка.

Правильно підібрана кольорова гама. Колір впливає на сприйняття, настрій та самопочуття, тому яскравість та помітність навколишнього оформлення може бути не завжди доцільною. Краще створювати окремі акценти за потреби.

Наявність недорогих і відповідних меблів відповідного віку та потреб дитини.

Правильне зонування дитячої

  • Якщо дітки вже підросли, то їм не потрібен манеж або балдахін з іграшками, що висять, слід подумати про новий порядок, зручність для проживання та активну зайнятість.
  • Місце для сну чи зона відпочинку. Вона повинна відрізнятися затишком і комфортом без надмірностей, ймовірно ортопедичний матрац буде кращим за великі подушки і товсту перину. Хороший доступ повітря та ізоляція від світло-шумових подразників.
  • Місце для ігор та зберігання іграшок.
  • Наявність робочої зони або місця для навчання включає як мінімум стіл і зручний стілець, що відповідає віку та параметрам дитини. Для старших дітей вже передбачається розміщення комп’ютерної техніки, яку можна розмістити раціонально. Не варто купувати до комп’ютера так званий “комп’ютерний стіл”, тому що він у більшості випадків непрактичний, а іноді й незручний.
  • Пристосовані місця для зберігання речей. Шафи полички, ящики в нішах ліжка або коробки для речей, що нечасто використовуються. Деяким речам можливе зовсім не місце у дитячій кімнаті. Наприклад, верхній одяг та аксесуари можна зберігати в гардеробі, коридорі, окремій шафі або коморі.
  • Спортивний куточок. За його наявності потрібно допомогти дітям освоїться зі спортивними снарядами (драбинка, турнік, кільця тощо). Потрібно спостерігати за поведінкою дітей, ознайомити їх із простими правилами безпеки при активності у спортивній зоні. Усі снаряди мають бути надійно закріплені.

Поради щодо ремонту дитячої кімнати

Оформлення стелі у дитячій кімнаті

Якщо немає впевненості у правильному підборі кольору для стелі, то швидше за все підійде класичний білий, тому що в дитячій кімнаті має бути достатньо світла та розсіяного освітлення.

Рекомендується не робити громіздких конструкцій та нависаючих декоративних форм на стелі та вхідних групах. Місця від цього стає менше і написання складних важких конструкцій візуально зменшує простір. Крім того, це може бути додатковим місцем для збору пилу.

Найчастіше для стелі використовується побілка або фарбування (що доцільніше, а за наявності хороших матеріалів більш практично і гігієнічно). Якщо для фарбування стін підібрана колірна гама, стеля повинна їй відповідати, але в більшості випадків вона завжди буде світлішою.

Підвісна стеля також може бути хорошим творчим рішенням, якщо діти не кидатимуть дартс або кидатимуть м’ячики безпосередньо в стелю.

Оформлення стін дитячої

Стіни в дитячій кімнаті можна фарбувати, заклеювати шпалерами, наносити декоративну штукатурку, єдине важливе зауваження – це екологічність поверхні та матеріалів. Деякі фрагменти стін допустимо декорувати текстильними панелями, вони приємні та теплі на дотик, надають затишку та здатні затримувати повітря, зберігаючи тепло та ізолюючи від контакту зі стіною.

Якщо виявити креативність та творчість, то частина стіни може стати дошкою для занять та малювання. Певний фрагмент можна пофарбувати графітовою фарбою або декорувати частину стіни подобою шкільної або офісної дошки для малювання.

Про застосування кольорів та відтінків можна проконсультуватися з дизайнером або переглянути безліч готових рішень, щоб вибрати відповідне для вас.

Якщо ви зможете самостійно реалізувати художнє оформлення у вигляді улюблених героїв чи мотивів, то їхня дитяча кімната стане справді оригінальною та неповторною.

Підлога для дитячої кімнати

Для покриття для підлоги рекомендуємо розглянути: ламінат, дерево, паркетну дошку, пробкове покриття або якісний лінолеум.

Керамічна плитка може бути холодною та слизькою, а ковролін вимагає дуже частого та педантичного догляду. Якщо діти люблять ліпити з пластиліну, забігати з печивами до себе в кімнату, то ковролін обов’язково вбере у собі подібні елементи, крім побутового пилу та інших забруднень.

Розміщувати килими потрібно щонайменше, наприклад, у місці для ігор або біля ліжка.

Якщо ви маєте можливість планувати інтер’єр та оформлення дитячої кімнати разом з дітьми, це буде правильним рішенням, принаймні слід прислухатися до думки тих, для кого ми це робимо.