Бездоганний ремонт балкона та лоджії

Ласкаво просимо на наш веб-сайт! Сьогодні говоримо про ремонт лоджій та балконів.
Балкон має безліч асоціацій: частина майстерні, частина комори, зимовий сад та весняна теплиця, місце для курців або сушильне приміщення для одягу, територія кота чи спостережний пункт… одним словом: “добре, що є балкон”.

У сучасній квартирі багато хто утеплює і переобладнає балкони під продовження квартири як додаткову житлоплощу. Після ремонту балкон стає робочим кабінетом, оранжереєю, місцем для відпочинку та творчості.

“REMSUMY”


ремонт балкона

РемСуми – це професійна команда спеціалістів з багаторічним досвідом у галузі будівництва. Ми спеціалізуємося на будівництві житлових та комерційних об’єктів, а також на ремонті та реконструкції будівель.

Ми працюємо з уважністю до деталей та завжди дотримуємося вимог замовника.

Наші клієнти можуть бути впевнені в якості та своєчасності виконання робіт.

Замовити послуги

Ремонт балконів та лоджій

Як правильно зробити ремонт балкона чи лоджії?

Для початку внесемо певну ясність у поняття балкон та лоджія.

Балкон – це конструкція, що виступає за фасад будинку, а лоджія знаходиться всередині будинку, не виступає з площини стіни і закрита з трьох сторін стіною (кутова лоджія закрита стінами з 2-х сторін), а зверху завжди є перекриття.

Спочатку балкони зводили як споруди відкритого типу, але стрімка урбанізація з шумом, забрудненнями та нестачею особистого простору призвела до тотального утеплення та закриття балконів.

Якщо ми закриємо балкон з усіх боків, він все одно не називатиметься лоджією, адже конструктивно стіни будівлі залишаються на своєму місці.

Який потрібний ремонт, косметичний чи капітальний?

Від цього визначення залежить подальша стратегія ремонту.

Косметичний ремонт балкона

передбачає оновлення його зовнішнього вигляду без втручання у існуючу конструкцію. Проводиться з метою дрібного ремонту, фарбування, заміни старого оздоблення тощо. Якщо ваш балкон не має архітектурної цінності, і ви не порушите рамки будівельних норм, то дозвіл не знадобиться і такий ремонт буде найшвидшим.

Капітальний ремонт балкону

Капітальний ремонт балкона може проводитися з метою збільшення житлової площі або у зв’язку з фізичною необхідністю (аварійний стан чи сильна зношеність конструкції).

Капітальний ремонт включає посилення конструкції

  • Ремонт та заміну елементів (це плити та огородження).
  • Встановлення або заміну скління.
  • Винесення балкона з метою розширення простору. У більшості випадків можуть знадобитися дозволу та погодження, зміна технічної документації.

Варіанти облаштування балконів:

Винесення балкона (по підлозі або підвіконню), часткове скління, пристрій теплоізоляції, скління балкона від підлоги до стелі (французький балкон), ремонт відкритого балкона, заміна вхідних груп.

Засклення балкона можна умовно розділити на холодне і тепле скління, відповідно від цілей та матеріалів, що використовуються для цього. Тепле скління передбачає утеплення та температурну ізоляцію всього балкона, склопакети в цьому випадку повинні знижувати та виключати теплові втрати.

Найчастіше добре ізольовані від температури, вітру, шуму та пилу такі балкони стають невід’ємною частиною квартири, перетворюючи конструкцію на повноцінну кімнату. Для створення закритої та ізольованої конструкції, необхідно мати достатню площу та конструктивно міцнісні характеристики.

Приклади гарних ремонтів наших балконів та лоджій

Капітальний ремонт балкона, лоджії

На що звернути увагу при капітальному ремонті та переобладнанні балкону

Будь-які масивні конструкції повинні бути прораховані і при зведенні повинні передавати навантаження будівлі, що йде від них, а не тиснути своєю вагою на сам балкон. З цією метою можуть використовуватися закладні балки та металевий каркас зварної конструкції, надійно з’єднані з бетонними перекриттями та стінами.

На переобладнання балкона зі зміною або порушенням розрахункової міцності конструкції має бути дозвіл та технічний висновок, що потребує внесення змін до технічного паспорта.

У деяких будинках через балкон можуть бути схожі комунікації що з’єднують сусідні житла.

Заборонено ізолювати пожежні сходи та порушувати пожежну безпеку.

Якщо ваш будинок належить до архітектурних чи історичних фондів, ви не зможете змінити зовнішній вигляд балкону, можлива лише реконструкція.

Якщо ви планували розширити балконну площу, то не слід відкладати ремонт на балконі в останню чергу, можливо, варто зайнятися балконом до початку ремонту в квартирі. Балконна плита нерозривно пов’язана з частиною вашої квартири і зайнятися капітальним ремонтом без втручання в найближче приміщення ніяк не вийде.

Необхідно мати уявлення кінцевого ремонту. Яким має бути результат ремонту? Як планується використовувати балкон? Що має там розташовуватися? Скористайтеся послугами дизайнера, перегляньте можливі варіанти в інтернеті. Складіть докладний план робіт.

Ремонт балкона під ключ

Ремонт під ключ є одним із найкращих рішень комплексного проведення ремонту та оформлення технічної та дозвільної документації. Єдина обережність полягає в тому, щоб укласти договір із перевіреною організацією, з майстрами, які мають досвід подібних робіт та дають певні гарантії.