Секрети гарного ремонту кухні

Раді Вас вітати! Сьогодні поговоримо про ремонт кухні.
Якщо ви затіяли робити ремонт кухні самостійно, то ми вам нагадаємо, що на початку будь-якого ремонту необхідно скласти план для чіткого розуміння послідовності та видів робіт.

Почніть із простого, напишіть, що необхідно зробити. У процесі роботи над планом, ви зможете додавати та змінювати місцями пункти, класифікуючи їх важливість та послідовність.

“REMSUMY”


обустройство кухни

РемСуми – це професійна команда спеціалістів з багаторічним досвідом у галузі будівництва. Ми спеціалізуємося на будівництві житлових та комерційних об’єктів, а також на ремонті та реконструкції будівель.

Ми працюємо з уважністю до деталей та завжди дотримуємося вимог замовника.

Наші клієнти можуть бути впевнені в якості та своєчасності виконання робіт.

Замовити послуги

Ремонт та облаштування кухні

Послідовність виконання ремонтних робіт на кухні

Якщо ви звернетеся за допомогою до дизайнерів, то послідовність дій може бути такою:

  • Робота над проектом кухні. Попередні виміри приміщення, розрахунок розмірів під інтер’єр та заплановане обладнання. Схеми комунікацій, заплановане розміщення розеток та освітлення. Робота над інтер’єром.
  • Перелік та кількість необхідних матеріалів (виходячи з обсягу робіт). Купівля та доставка необхідних матеріалів на об’єкт (може бути планомірним та розділеним на етапи робіт).
  • Демонтаж старих покриттів та змінних комунікацій.
  • Розведення електрики, підведення та відведення води, встановлення вентиляції.
  • Оздоблювальні роботи (від стелі до підлоги).
  • Установка кухонних меблів, монтаж раковини та обладнання.
  • Розміщення електричних приладів та предметів інтер’єру.
Порада: замовляйте кухню з підписанням договору, таким чином ви застрахуєте себе від переплат та недобросовісного виконання умов договору.
Яке місце найважливіше на кухні? Найімовірніше це робоча зона для приготування. Але для хорошого дизайнера не буває дрібниць, якими можна знехтувати.

Адже цілісність та гармонія інтер’єру на кухні незважаючи на наявність зонування повинні привертати до ефективного та комфортного процесу.

Приклад гарних ремонтів кухні

Деякі секрети ремонту та облаштуванню кухні

Багато хто вважає, що кутове або п-зворотне розташування кухні набагато ефективніше, ніж розміщення вздовж однієї стіни, коли холодильник, плита і раковина збудовані в одну лінію. Однак рядне розміщення мінімізує кількість стиків і мертвих кутових зон, а окремий додатковий робочий простір, наприклад у вигляді острівця або барної стійки допоможе перерозподілити місця для приготування інгредієнтів і безпосередньо готування.

Постарайтеся підібрати хорошу та якісну витяжку, для кухні – це потреба. Класичне розташування купольної витяжки над варильною поверхнею позбавить вас від дрібних частинок жиру невидимо обволікаючих стіни та шафки вашої улюбленої кухні.

Намагайтеся не використовувати білу затирку для плитки, яка за кілька місяців (або рік) стане сірою, а точніше брудною. Навіть при щоденному прибиранні та акуратному поводженні ви тільки віддалите в часі цей процес. Саме тому варто підбирати більш практичні кольори.

Спокійні, непомітні, білі сірі, бежеві, темні кольори і непомітні фактури здатні візуально здорожчити зовнішній вигляд і враження від інтер’єру.

Чорна глянсова поверхня завжди зберігає сліди солей від висохлих бризок води, відбитки пальців та сліди недавнього використання поверхні. Доглядати її дуже проблематично.

Хтось любить матові фасади, а хтось глянсові. Ми радимо підбирати матеріали, які важче пошкодити і які легко доглядати.

Ми не рекомендуємо використовувати для стільниці акрил. Те, що красиво виглядає, зрештою завжди дряпається і боїться гарячих температур.

Якщо встановити фартух після встановлення стільниці, то не потрібно буде використовувати додаткові захисні плінтуси вздовж стінки поверхні.

Замість відкритих полиць краще використовувати закриті шафи, це більш практично і полегшує збирання та підтримання чистоти. Кухні під замовлення.

При встановленні петель, краще вибирати петлі з кутом розкриття не 90 ° а 170 °, тоді відкриті дверцята шафки не будуть заважати в роботі.

Рекомендуємо набувати максимально якісної фурнітури, тоді вона себе виправдовує.

Занадто широкі фасади дверей з часом можуть провисати, а надто вузькі – менш зручні у використанні. Середня ширина розстібного фасаду від 45 до 60 см. Столярні вироби.

Ми вкрай рекомендуємо використовувати миття прямокутної форми, що вбудовується під поверхню, тому що круглі мийки менш практичні і не такі місткі.

Змішувач для кухні має бути високим. Добре, якщо він буде комбінований з окремим підведенням питної води.

Розташування духової шафи вважається зручнішим на рівні грудей, з бічним відкриттям дверцят.

Починайте ремонт кухні тільки після того, як остаточно визначитеся з повним плануванням і точним розташуванням дизайну інтер’єру і техніки. 

 

Дизайн интерьера в Сумах в Киеве. Кухни. Развертка стен

Кілька слів про розміри та зручність на кухні

Стандартна висота посудомийної машини 82 см і якщо вона не входить по висоті, її можна розмістити в окремій шафі або доведеться зробити робочу поверхню різнорівневою. Ширина посудомийки має бути не менше 60 см. Для людини зростом 160 см оптимальна висота стільниці до 82 см, при зростанні від 175 до 190 см комфортна робоча висота від підлоги 91 – 105 см.

Верхня шафа повинна розміщуватись на висоті більше 45 см від стільниці, для високих людей потрібно збільшувати відстань, щоб шафи не загороджували огляд.

Глибина стільниці від переднього краю до стінки коливається від 65 см до 90 см.

Глибина миття має бути 180 – 200 мм. Якщо людина невеликого зросту, рекомендується вибирати менш глибокі мийки.

Рекомендації від будівельників з ремонту та облаштування кухні

Стелі на кухні

Стелі для кухні можуть бути із гіпсокартону, стельових панелей або натяжні. Таке твердження випливає із практичності та зручності використання.

Стіни кухонних приміщень

Найбільш практичне рішення – фарбування стін. Кахельна плитка на стіну встановлюється лише на фартух, по периметру робочої зони стільниці.

Перед оздобленням усі стіни повинні бути вирівняні, інакше будуть гарантовані перекоси з меблями та прояви дефектів після фарбування у вигляді відблисків та плям.

Залежно від вибраного стилю інтер’єру, якісні шпалери або 3d шпалери здатні візуально розширити простір кухні і надати їй індивідуальності.

Підлогове покриття для кухні

Найбільш популярні варіанти підлогових покриттів для кухні: керамічна плитка, кварц-вінілова плитка, вологостійкий та зносостійкий ламінат, наливна підлога. При виборі покриття для підлоги керуйтеся як власними уподобаннями так і порадами досвідчених дизайнерів. В інтернеті є безліч оглядів, аргументів та коментарів подібної тематики.

Зі свого боку, ми можемо запропонувати вам довірити свої бажання щодо ремонту кухні таким професіоналам як “RemSumy”. Ми допоможемо зробити проект, провести всі виміри та розрахунки, виконаємо весь ремонт кухні під ключ.