Звукоізоляція міжкімнатних перегородок

Утепление стен. Квартир. Фасады в Сумах

Construction company «BCHM»

Звукоізоляція перегородок

Міжкімнатні перегородки виробляють з метою поділу приміщень, формування необхідних змін простору та зонування. Відмінність міжкімнатних перегородок від стін полягає у застосовуваних матеріалах, способі монтажу, порівняно малій товщині та масі. Маючи незначну масу та обсяг матеріалу, раніше створені конструкції часто потребують додаткової звукоізоляції.

У більшості випадків, як основа для створення міжкімнатних перегородок використовується, піноблок, або металевий чи дерев’яний каркас, який кріпиться до підлоги та стелі, як наповнювач найчастіше використовується мінеральна вата або пінополістирол, а гіпсокартон для обшивки.

Звертаємо вашу увагу, що подібні конструкції практично ніяк не вирішують питання звукоізоляції окремих зон або приміщень.

Добра звукоізоляція перегородок

Для створення правильної та ефективної звукоізоляційної перегородки також береться за основу каркас, але при його монтажі та заповненні застосовують спеціальні матеріали, такі як вібророзв’язувальні кріплення, демпфуючі стрічки, акустичні плити тощо.

Тільки у разі дотримання технології та відповідних матеріалів може бути гарантований результат хорошої шумоізоляції.

МАТЕРІАЛИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ДЛЯ ЗВУКОІЗОЛЯЦІЇ ПЕРЕГОРОДОК

Варіанти та звукоізоляційні рішення від виробників

Звукоізоляційні рішення від A4sound

Для створення звукоізоляційних перегородок існують готові та перевірені рішення. Наприклад, компанія A4sound пропонує готовий комплект матеріалів, які чудово пригнічують шум, Товщина конструкції в зібраному вигляді може становити 10 – 10,25 см (залежно від застосовуваних шарів). Звукоізоляційна перегородка складається з 2-х шарів матеріалу A4Sound Wall 25, ГКЛ по два шари з кожного боку (що монтуються на стійковий UW-50 і напрямний CW-50 профілі). Також знадобляться повстяна та пінополіуретанова віброізоляційні стрічки, монтажний клей A4Sound GP та поліуретановий герметик A4Sound Flex. Загальна звукоізоляція зібраної перегородки складає 53 дБ.

Звукоізоляційні рішення від Вольф Баварія Україна

Для створення звукоізоляційних перегородок від компанії «Вольф Баварія Україна» пропонуються універсальні панелі ФонСтар (PhoneStar, PhonStar), здатні кріпиться як на металеву так і на дерев’яну решетування і навіть поверх інших готових конструкцій. Товщина плит всього 12мм, їх мають внахлест суміщенням швів, формуючи масивний «пиріг» для уловлювання шумів. Переваги акустичних панелей ФонСтар — якість, екологічність, простий та швидкий монтаж. Панелі легко піддаються різанню та обробці, можуть бути застосовані для монтажу на стіни, стелі та підлоги.

Звукоізоляційні рішення від Acoustic Traffic

Компанія Acoustic рекомендує використовувати в основу звукоізоляційного каркасу перегородок звукоізоляційний MW-профіль для гіпсокартонних систем від ТМ Knauf. Порожнини каркасної системи можна заповнити акустичною мінеральною ватою AcousticWool Sonet, а ще краще використовувати екологічну акустичну вату AcousticWool Eco. “Акустиквул Еко” складається з волокон еластичного поліестеру безпечного для людини, для формування та утримання волокон застосовується технологія термоскріплення, і повністю виключено застосування клеючих складів подібних до формальдегідних клейових компонентів у мінеральних ватах. Для зменшення впливів ударних та структурних шумів застосовують звукоізоляційні кріплення Vibrofix. Для фінішного оздоблення декорації приміщень пропонуються у широкому спектрі звукопоглинаючі панелі, екрани, мембрани та тканини.

Звукоізоляційні рішення від «Акустик Груп»

«Акустик Груп» пропонує звукоізоляційні каркасні перегородки на каркасі 50 – 100 мм або на подвійному каркасі 2х50 мм та 2х100 мм. В яких використовує свої матеріали: Звукоізоляційний триплекс Саундлайн-dB, акустична склоплита Шуманет-ЕКО та гіпсокартонні акустичні листи Саундлайн-ГКЛА 12,5 мм.

Звукоізоляційні рішення від Tecsound

Виробник Tecsound розробив чотири типи готових рішень звукоізоляції залежно від товщини міжкімнатних перегородок та необхідних параметрів до звукоізоляції приміщення – Системи звукоізоляції міжкімнатних перегородок PI-1, PI-2, PI-3 та PI-4. Основа – каркасна конструкція з комплексом матеріалів: звукоізоляційна мембрана Tecsound SY 70, звукоізоляційна стрічка ППЕ 75 мм, звукопоглинаюча вата Техноакустик та інші компоненти.

Звукоизоляция квартиры в новостройке. Сумы 9

Чому важлива хороша звукоізоляція у кімнаті?

Є кілька причин, чому хороша звукоізоляція кімнат важлива:

  • Конфіденційність: звукоізоляція допомагає зберегти конфіденційність у кімнаті, запобігаючи виходу звуку та тому, щоб його почули інші. Це особливо важливо в ситуаціях, коли відбуваються конфіденційні обговорення або дії, наприклад у професійному офісі, студії звукозапису чи домашньому кінотеатрі.
  • Комфорт: звукоізоляція допомагає створити більш комфортне середовище, зменшуючи кількість зовнішнього шуму, який проникає в кімнату.
  • Здоров’я: вплив надмірного рівня шуму може мати негативний вплив на здоров’я, зокрема підвищений стрес, підвищення кров’яного тиску та втрату слуху. Звукоізоляція допомагає мінімізувати вплив цих шкідливих рівнів шуму.
  • Продуктивність: тихе робоче середовище може допомогти підвищити продуктивність і концентрацію, особливо для завдань, які вимагають високого рівня зосередженості та уваги до деталей.