ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ КОМУНІКАЦІЙ

Утепление стен. Квартир. Фасады в Сумах

Construction company «BCHM»

Звукоізоляція комунікацій , вентиляційних і сантехнічних стояків/ каналізації

Відмінна та якісна звукоізоляція стін, стелі та підлоги не завжди вирішує завдання захисту від шуму на всі 100%, а все через наявність містків передачі звукових та структурних шумів, що поширюються через комунікації.

Практично жодне сучасне приміщення не обходиться без комунікацій, що включають електроустаткування (електричні короби, гофри, розетки, щитові), каналізаційне обладнання та водопостачання, повітропроводи, прокладені кабелі телевізійних антен, інтернету, слаботочних з’єднань.

Потенційні джерела та провідники шумів комунікаційного та інженерного обладнання:

  • Каналізаційні стояки та трубопроводи.
  • Повітряні канали вентиляції, труби, гофри.
  • Шахти ліфтів та сміттєпроводів.
  • Муфти та з’єднання, що контактують з поверхнями стін, підлог та стель будівель.
  • Електричне та механічне обладнання, що створює вібрації та шум.
  • Різні порожнечі та магістралі кабелів.

МАТЕРІАЛИ ТА ТЕХНІЧНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗВУКОІЗОЛЯЦІЇЇ каналізації

Сертифіковані матеріали для звукоізоляції комунікацій

Технологія звукоізоляції коммунікацій від Tecsound

Система звукоізоляції BJ-1 застосовується для водостічних труб і вентиляції, основний матеріал – Tecsound FT 55 дає високий показник захисту від повітряного шуму (Rw 28 дБ). Універсальний та ефективний матеріал, який стійкий до впливу вологи та перепадів температур не піддається впливу мікроорганізмів.

Технология звукоизоляции коммуникаций от тексоунд

Технологія звукоізоляції коммунікацій від Tecsound

Tecsound Insulation Pipe використовується для простого та швидкого монтажу для труб та каналізаційних стояків, має коефіцієнт зниження шуму до 4-х разів, що практично вирішує питання шумів від каналізації.

Технология звукоизоляции коммуникаций шуманет

Технологія звукоізоляції коммунікацій від Acoustic Traffic

Для таких цілей також використовують Vibrofix Pipe.

Технология звукоизоляции коммуникаций виброфикс

Віброізоляційні матеріали, такі як поліуретановий еластомер Sylomer SR, мають широку сферу застосування, використовуються в місцях передачі структурних шумів та механічних вібрацій обладнання (установочні платформи, ніжки, місця кріплення або прилягання до стін, стелі або підлоги).

Віброізоляційні опори широкого асортименту основних видів Vibrofix (Vibrofix Spring 1SD, Vibrofix Level та Level Pro, Vibrofix Uni, Vibrofix Techno, Vibrofix Box та ін) або Віброфлекс SM або їх комбінації з пружинними віброізоляторами Isotop.

Для кріплення трубопроводів використовують вібропідвіси Шуманет-Коннект або Vibrofix.

Шумоізоляція комунікаційних та каналізаційних труб

Звукоізоляція труб проводиться пластичним матеріалом, що повторює контури і допускає розширення або деформацію.

У місцях проходження труб через міжповерхові перекриття застосовують віброізолюючі гільзи для нейтралізації структурних шумів в обидві сторони, адже труба добре передає як структурний шум, так і звук, посилюючи його. У разі відсутності гільзи використовують віброізолюючий герметик, забезпечивши його надійне зчеплення і контакт по периметру навколо труби.

Всі трубопровідні з’єднання та кріплення відокремлюють від конструкцій будівлі еластомірними вставками і вібросв’язуючими шайбами.

Доцільно застосовувати як додаткову звукоізоляцію звукові короби, які візуально закривають труби та з’єднання, а також доповнюють ефект шумоізоляції.

Що таке звукові коливання?

Звукові коливання — це фізичні рухи або коливання молекул повітря, які виникають, коли звукові хвилі проходять через середовище, наприклад повітря, воду або твердий предмет. Коли створюється звук, він створює зміни тиску в навколишньому середовищі, які поширюються у вигляді хвиль, змушуючи молекули повітря вібрувати вперед і назад відповідно до частоти та амплітуди звуку. Ці вібрації наші вуха сприймають як звук і перетворюються на електричні сигнали, які передаються в мозок, де вони інтерпретуються як звукові відчуття. Звукові коливання також можуть відчуватися тілом у вигляді вібрації або відчуття тиску.