Частковий ремонт квартири в Сумах

Раді Вас вітати! Розповідаєм про частковий ремонт квартири.
Частковий ремонт квартири після її купівлі є розумним рішенням для того, щоб адаптувати нове житло під свої потреби та смак. Це дозволяє зосередитися на конкретних зонah або аспектах житлового простору, які потребують оновлення чи модернізації, залишаючи можливість в майбутньому робити інші покращення.

Під час часткового ремонту важливо враховувати бюджет та власні вподобання, щоб досягти балансу між функціональністю та естетикою вашого нового житла.

“REMSUMY”


Портфолио. Заливная

РемСуми – це професійна команда спеціалістів з багаторічним досвідом у галузі будівництва. Ми спеціалізуємося на будівництві житлових та комерційних об’єктів, а також на ремонті та реконструкції будівель.

Ми працюємо з уважністю до деталей та завжди дотримуємося вимог замовника.

Наші клієнти можуть бути впевнені в якості та своєчасності виконання робіт.

Замовити послуги

Пропонуємо наочно побачити часткові етапи капітального ремонту квартири. Об’єкт зданий у 2017р. новим мешканцям. Напевно, не знайдуться такі господарі, котрі після покупки нерухомості не захочуть оновити її, внести своє щось нове.

У нашому випадку ми: замінили електропроводку в квартирі та встановили новий щит для автоматики, вирівняли стіни та стелі, поклеїли нові дизайнерські шпалери, відремонтували вікна та замінили віконну фурнітуру та багато іншого…

Огляд часткового ремонту квартири

Основні завдання ремонту квартири

  • Електромонтажні роботи у квартирі: часткова заміна електропроводки у квартирі (без заміни кабелю у с/в), встановлення електричного щита та автоматичних вимикачів, монтаж електрофурнітури та освітлення.
  • Монтаж теплої підлоги на сходинці перед виходом на балкон.
  • Укладання плитки: на робочу частину кухні, балконні пороги.
  • Малярні роботи: вирівнювання, армування та шпаклівка стін та стель під шпалери, поклейка вінілових, флізелінових та фотошпалер у квартирі, фарбування укосів та стель.
  • Монтаж натяжної стелі. Установка стельового багету з фарбуванням.
  • Утеплення укосів та заміна підвіконь.
  • Ремонт вікон, заміна фурнітури.
  • Утеплення стіни в спальні: влаштування фальш. панелі із гіпсокартону з мінеральною ватою.

Фотозвіт виконаного часткового ремону квартири

Ремонт квартир
З часом житло стає непридатним для проживання, вас починає щось не влаштовувати. І тоді кожен думає про капітальний або частковий ремонт квартири під ключ за доступною ціною. Але це дуже клопітна справа. Адже потрібний компетентний та відповідальний підхід на всіх етапах роботи. До того ж дуже важливий момент при ремонті – це створення максимально комфортних умов. Довіртеся нам!

Ми грамотно проконсультуємо, сплануємо та втілимо у життя ремонт будь-якої складності з урахуванням усіх ваших побажань. Капітальний ремонт найкраще робити один раз, а не частинами – це заощадить час і кошти. Дуже важлива роль тут відведена плануванню та завданням, які слід вирішити. Якість нашого ремонту дозволяє насолоджуватися рівнем комфорту, який ви отримуєте зрештою.

частковий огляд окремих ділянок ремонту

Ремонт вікон та укосів. Встановлення підвіконь

Особливості та складності ремонту на даній ділянці: Основна проблема встановлених вікон у квартирі – це відсутність нормального монтажного шва (1-2см), внаслідок чого відбувається продування з вулиці. Ідеальним рішенням цієї проблеми є внутрішнє утеплення. Але технічно ми не могли це зробити, отже, було ухвалено рішення герметизувати вікна зовні.

Як термо та гідроізоляція ми використовували Шумоізолюючий Атмосферостійкий Теплоізолюючий Термостійкий Латекс (ШАТЛ)

Укоси по периметру були перепінені наново, оброблені з двох сторін термоізоляційною фарбою, зовні були встановлені декоративні нащільники.

Підвіконня встановлені фірми Plastolit (напевно, одні з найкращих на сьогоднішній день), на заздалегідь підготовлену поверхню. Основа підвіконня утеплена по периметру екструдованим пінополістиролом, всередину залитий тепловір.

Утеплення стін та монтаж гіпсокартону

Рекомендації щодо ремонту. Стіни із ГКЛ: Використовувати профілю фірми knauf або аналоги, які мінімально відрізняються товщиною металу, що дасть хорошу жорсткість конструкції.

Перекладати листи ГКЛ у шаховому порядку у два шари. Стіна вийти щільною та міцною.
Використовувати за периметром звукоізоляційну стрічку, яка застосовується для поглинання вібрацій.

Процес виконання часткового ремонту