Поради щодо ремонту спальні
Вітаємо Вас! Сьогодні поговоримо про ремонт спальні.
Спальня – кімната для сну та відпочинку. Тут проходить майже половина життя, а часто це ще й місце де зароджується нове життя.
Що потрібно для правильного ремонту спальної кімнати? Ідея, план, наявність засобів для ремонту та трохи дорогоцінного часу.
Якщо ремонт спальні косметичний, то рішення приймаються, виходячи з ситуації, але вони безумовно впливають на результат. Перефарбувати або переклеїти шпалери можна самостійно.
Якщо ремонт спальні капітальний або ремонт у новобудові, слід все продумати по максимуму, адже зазвичай вдалий ремонт на кілька п’ятирічок.
Ми рекомендуємо починати з планування та грамотного дизайну майбутньої спальні.
«REMSUMY»
РемСуми – це професійна команда спеціалістів з багаторічним досвідом у галузі будівництва. Ми спеціалізуємося на будівництві житлових та комерційних об’єктів, а також на ремонті та реконструкції будівель.
Ми працюємо з уважністю до деталей та завжди дотримуємося вимог замовника.
Наші клієнти можуть бути впевнені в якості та своєчасності виконання робіт.
Ремонт та оздоблення спальної кімнати
Оздоблення стелі, стін та підлоги спальні
Стеля у спальні
Можна зробити білу і чисту стелю без надмірностей, а можна виявити фантазію або вибрати готове дизайнерське рішення. Основні варіанти обробки такі: фарбування на прошпакльовану і вирівняну стелю, підвісну стелю з гіпсокартону з подальшим фарбуванням, підвісну стелю з декоративних панелей, поклейку шпалер, натяжні стелі. В арсеналі дизайнерів є величезна різноманітність оформлення спалень.
Стіни у спальні
Оздоблення стін допустиме різними матеріалами від фарбування або поклейки шпалер до декоративної штукатурки і обробки каменем. Колірна гама рекомендується спокійна, проте кожен має свої переваги. Можна спробовати фотошпалери.
В інтер’єрі спальні часто обігрується акцентна стіна, в основному вона знаходиться біля узголів’я. На акцентній стіні розміщують декоративний розпис, оригінальні шпалери та фотошпалери, малюють орнаменти чи квіткові мотиви згідно з характером оформлення. Решту стін можна пофарбувати або декорувати в одному стилі.
Підлогове покриття спальної кімнати
Варіанти підлоги: ламінат, дощата або пробкова підлога, паркетна дошка, ковролін по всій площі кімнати. Кожен із варіантів має свої сильні та слабкі сторони, десь більша вартість, десь складніше догляд. Вибір буде індивідуальний, але слід дотримуватись загального стилю.
Якщо кімната буде світла, підлога краще зробити темнішою, а якщо стіни яскраві, то можна використовувати світлі відтінки підлогових покриттів.
Приклад мінімалістичної спальні
Ремонт спальні. Технічні аспекти
Послідовність робіт при капітальному ремонті спальні
Що не потрібно робити у ремонті спальні
Не рекомендується розташовувати дзеркальні стелі та стіни, крім тимчасової екзотики, це ніяк не додасть вам сил і завжди відблискуватиме від будь-яких джерел світла.
Не рекомендується встановлювати масивні люстри, що нависають під стелею, що краде простір, що збирає пил.
Тепла підлога у спальні не завжди доречна. Мікрочастинки пилу можуть бути в повітрі підтримуються потоками тепла. І якщо ви вважаєте інакше, не поєднуйте теплу підлогу та килимки.
Яскраві, надмірно соковиті та строкаті фарби в оформленні інтер’єру для спальні вкрай недоречні.
Не захаращуйте кімнату зайвими меблями, декором і текстилем. Краще подбає про чистоту, хорошу циркуляцію повітря та регулювання освітлення.
Простора шикарна спальна кімната
На що слід звернути увагу під час проведення ремонту в спальні
Дизайн інтер’єру спальні дуже бажаний. Ваш життєвий простір потребує уваги та попереднього осмислення. Якщо немає можливості замовити його у спеціалістів, рекомендуємо проявити творчість та окрім планування меблів створити кілька кольорових ескізів або начерків.
Матеріали для ремонту. Не зайве повторяться про якісні, екологічно безпечні та гіпоалергенні матеріали, як для ремонту так і для інтер’єру. Фарба для стелі та стін може бути водоемульсійною. Шпалери підбирайте на ваш смак, але пам’ятайте, що паперові на сонці швидше вигоряють, текстильні шпалери вбирають пил, вінілові шпалери будуть коштувати дорожче.
Звукоізоляція. Якщо ви не думали про це заздалегідь, то замаскувати вихідні або зовнішні шуми буде практично неможливо. Хороша звукоізоляція приміщень повинна проводитись при капітальному ремонті. Мабуть, це буде найбільш правильне рішення. Маскування текстилем та килимами не дає очікуваного результату.
Світло. Денне освітлення дуже бажане, сонячне світло і чисте повітря з регульованим мікрокліматом під ваші потреби, це все важливі фактори. Варто подумати як регулювати надходження денного світла та закривати кімнату від цікавих очей. Штучне освітлення раціонально розмістити в декількох місцях, основне для всієї кімнати розмістити вгорі на стелі і додаткове на стіні та тумбочках (ліжко це буде залежати від обраної вами стратегії оформлення, адже тумбочки не єдине рішення).
Меблі для спальні. Меблі рекомендується підбирати відповідно до загального стилю та ідеї оформлення. Крім естетики слід подумати про практичність найважливіших меблів у спальні – ліжка. Шафа, комод і тумби ліжка найчастіше пропонуються в одному стилі з ліжком в спальному гарнітурі, в іншому випадку підбору меблів доведеться приділити значно більше часу. Продумане розташування та наявність предметів меблів, достатній простір та зручність у використанні доречні за будь-якого стилю. Меблі для “царства сну” повинні бути ергономічні, екологічні, естетичні і практичні одночасно, адже найчастіше вони купуються на довгі роки. Спочатку потрібно визначиться з габаритами, формою та кольором, потім із матеріалами виготовлення.
Тимчасові та фінансові витрати. Якщо визначити на планування та створення дизайн-проекту тільки одну кімнату, то це приблизно 1 — 2 тижні (за день практично нереально створити індивідуальний проект) + сам
Зв’яжіться з нами