звукоізоляція стін
Construction company «BCHM»
ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ КВАРТИР
Звукоізоляція міжквартирних стін
Основні поняття про шумоізоляцію та звукоізоляцію стін
Для зниження впливу на людину зовнішніх джерел шуму та звуку, потрібно розуміти їх природу передачі та джерела виникнення. Загальноприйнято, що звуком називають фізичні пружні коливання, що передаються у навколишньому середовищі (у повітрі, рідинах, газах та твердих поверхнях), звуки, які погано впливають на наш психоемоційний стан, ми сприймаємо як шум.
З погляду науки, шум – це неструктуровані коливання звукових, електричних та радіохвиль, а сточки зору побуту та фізіології – це несприятливий для сприйняття звук. З основних термінів «звук» і «шум» випливають поняття «звукоізоляція» і «шумоізоляція», які дуже схожі, однак мають відмінності для правильного розуміння процесів.
У побуті, звукоізоляцією нерідко називають сам ізолюючий матеріал, використовуваний для звуко-шумоізоляції, підкреслюючи цим його основне призначення.
Амплітуда (сила і гучність звуку) і частота звуку становлять два основні критерії звукових хвиль. Щодо того, наскільки децибел і в якому частотному діапазоні зменшує передачу звуку певний матеріал або комбінація матеріалів, можна судити про якість звукоізолюючих систем та технологій.
На практиці якісною звукоізоляцією можна вважати готові для експлуатації рішення, що повністю вирішують завдання зменшення та нейтралізації шумів і звуків.
ЗВУКОІЗОЛЯЦІЙНІ РІШЕННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ СТІН
Виходячи з характеристик об’єкта, особливостей та можливостей монтажу, застосовують різноманітні системи та технології, деякі ми коротко розглянемо.
Звукоізоляційні панелі для стін
Сендвіч-панелі ЗІПС (Звукоізолююча панельна система) можна застосовувати для каркасних та безкаркасних способів кріплення, що актуально для зменшення об’ємів звукоізоляції та товщини ізоляційного “пирога”. Назва абревіатури ЗІПС закріплена як торгова марка за виробником “Акустик Груп”, які понад 20 років представляють і вдосконалюють свою продукцію на нашому ринку. Стають затребуваними та популярними звукоізоляційні панелі PhoneStar виробництва Wolf Bavaria GmbH, панелі Tecsound, Шуманет або A4Sound, які пропонують запатентовані розробки та поєднання сендвіч-панелей.
Акустичні плити та панелі для звукоізоляції відмінно підходять для швидкого монтажу для офісів, людних та громадських приміщень. Представлено безліч готових модулів та широкий асортимент звукоізоляційного облицювання різної товщини, розмірів та форм.
Рулонна звукоізоляція для стін
Рулонна звукоізоляція для стін, така як A4Sound або рулонна звукоізоляція та мембрани Tecsound – застосовуються для зменшення товщини та кубатури корисного простору, що відмінно комбінується з іншими видами звукоізоляції.
Стрічки для звукоізоляції примикань A4Sound, Vibrofix та інших виробників. Звукоізоляція нерівних перекриттів для важкодоступних місць та зручності монтажу (значні нерівності, вигини з наявністю трубопроводів та комунікацій як у стінах так і підлогах).
Віброізолюючі опори та підвіси як для каркасних стінових рішень, так і для стель, підлог та кріплення систем комунікацій.
Віброакустичні види герметиків для герметизації стиків та з’єднань основних конструкцій, а також звукоізоляційні прокладки з каучукових та поліуретанових еластомерів. На відміну від звичайних герметиків та гумових виробів спеціально підібрані компоненти забезпечують тривалий термін служби без втрат властивостей матеріалу. Наприклад, віброізоляція Sylomer на основі спіненого поліуретану із заздалегідь заданими властивостями для різних величин сили тиску та розмірів.
Система звукоізоляції стін Vibrofix застосовується для каркасних конструкцій, має відмінні показники протистояння структурним звуковим коливанням, знижує передачу вібрацій у місцях кріплень та з’єднань.
Пам’ятайте, що будівельна монтажна піна, пінопласт, поролон або МДФ плити НЕ дають необхідного ефекту зниження шуму в приміщенні, це не раз перевірено на практиці і доведено лабораторними дослідженнями.
Найкраще з вибором матеріалів може допомогти досвідчений фахівець, який має реальні готові та працюючі об’єкти. Наші майстри готові допомогти вам не лише порадою, а й виконати необхідний обсяг робіт, що відповідає високим стандартам якості, від проекту та підбору матеріалів до проведення робіт під ключ та з гарантією.
Приклад нашої роботи по звукоізоляції міжквартирних стін
Чому потрібно робити звукоізоляцію стін?
Є декілька причин, чому слід робити звукоізоляцію стін:
Погана звукоізоляція стін може призвести до того, що звуки з однієї квартири можуть легко проникати в інші квартири в будинку. Це може створити багато проблем для жителів будинку, таких як:
- Шум від сусідів: Звуки з телевізора, музики, гучного говоріння, дітей, кроків та інших джерел шуму можуть стати джерелом роздратування та стресу для сусідів.
- Порушення приватності: Якщо стіни недостатньо звукоізольовані, то можна чути приватні розмови, звуки занять інструментами та інше, що може порушувати приватність сусідів.
- Скарги від сусідів: Якщо шум з квартири перешкоджає спокою та комфорту сусідів, то це може призвести до скарг від сусідів, до різноманітних конфліктів та погіршення стосунків між ними.
Втрата спокою та концентрації: Шум від сусідів може перешкоджати концентрації та спокою в квартирі, що може стати проблемою для студентів, домогосподарок та інших людей, які працюють або вчаться вдома.