Кітч- яскравий настрій в інтер’єрі

Вітаємо!
Сторінка сайту присвячена дизайну інтер’єру та стилю кітч!
Тут ви знайдете правила та особливості кітч як стилю дизайну, який надає особливий шарм вашому простору. Ми покажемо вам приклади застосування кітч в інтер’єрі, а також розкриємо, для кого цей стиль є ідеальним і хто може не підходити до нього. Дізнайтеся цікаву історію цього культового стилю та дозвольте йому втілити ваші найсміливіші дизайнерські задуми!

“REMSUMY”


Дизайн. Китч-стиль интерьера

РемСуми – це професійна команда спеціалістів з багаторічним досвідом у галузі будівництва. Ми спеціалізуємося на будівництві житлових та комерційних об’єктів, а також на ремонті та реконструкції будівель.

Ми працюємо з уважністю до деталей та завжди дотримуємося вимог замовника.

Наші клієнти можуть бути впевнені в якості та своєчасності виконання робіт.

Замовити послуги

Стиль кітч (kitsch) – поєднання непоєднуваного

Уявіть собі: яскраві, контрастні, протилежні і навіть не поєднані кольори, різноманітність фарб, змішання предметів та елементів різних епох, різноманітність та насиченість інтер’єру різноплановими предметами… це зневажання естетичних норм і гармонії чи просто відсутність смаку?

Зовсім немає. Це просто оригінальний та неповторний стиль в інтер’єрі – кітч. Ви так не гадаєте?

Значить, ви ще не пробували створити його самостійно і вам потрібна допомога наших дизайнерів.

Дизайн. Китч-стиль интерьера

Правила стилю кітч в інтер’єрі:

  • Немає жодних суворих правил, яких слід дотримуватись.
  • Творчі свободи змішування різнопланових стилів інтер’єру.
  • Багато соковитих і яскравих фарб у не поєднаних поєднаннях (яскраво зелений, жовтий, рожевий, фіолетовий і червоний).
  • Застосування в інтер’єрі, великої кількості недорогих прикрас, наприклад картин, статуеток, різноманітних предметів, що імітують відомі предмети мистецтва.
  • Безліч акцентів у кімнаті (яскрава ваза, картина в жовтій рамі, що імітує позолоту, кришталева люстра та строкатий диван).
  • Кітч в першу чергу призначений для настрою і, швидше за все, зовсім не призначений для комфорту, хоча кімната буде наповнена м’якими меблями з різноманітними предметами побуту.

Особливості та характеристики кітч як стиля дизайна

Створення антикварного скупчення з цікавих дрібничок і зібраних по смітникам предметів інтер’єру ще формує кітч, але вже дуже схоже.

Для повноти відчуттів стіни можуть бути забарвлені у різні кольори, обклеєні яскравими шпалерами, розмальовані графіті. Стеля також може бути різноманітно прикрашена від строкатих картин до багету з позолотою та канделябрами у поєднанні з сучасними та несучасними меблями та багатством фарб.

Можна взяти за основу один з пишних або урочистих стилів інтер’єру, замінивши благородні матеріали і текстиль, що застосовуються в оригінальних стилях, на їх дешеві аналоги, отримати чудовий кітч. Повноту насиченості для сприйняття нададуть дешеві репродукції картин та скульптур, явні підробки творів мистецтва.

Приклад кітч в інтер’єрі

Кому підходить стиль кітч:

  • Творчим бунтарям, любителям “строкатого та гострого”, екстравагантним та неординарним особистостям, людям мистецтва, розсіяним авангардистам повним ідей та потребують творчого хаосу.
  • Замовникам із почуттям гумору та охочих без особливих вкладень отримати вау-ефект від антиестетики.
  • Підходить для розважальних приміщень та кафе, для створення настрою та оригінального яскравого інтер’єру.

Кому не підійде кітч:

  • Перфекціоністам, людям, які мають пуританське або просто суворе виховання, стилягам, які знають, чого хочуть, але не хочуть кітч.
  • Кітч недоречний у лікарнях та церквах, не підходить для умиротворення та спокою, не підійде любителям класики, мінімалістам та функціоналам.
  • Очевидно, що не варто поєднувати в одних приміщеннях суворі та величні стилі та кітч.

У рубриці «склад дизайн-проекту» ви дізнаєтесь:

  • Концепції, принципи проектування та поради що до розробки дизайн- проекту.
  • Які плани та схеми входять до складу проектної документації.
  • Рекомендації щодо вирішення проблем на етапах проектування та будівництва.
  • Місце 3-Д, 2-Д візуалізації інтер’єра у проекті.
  • Технічні питання: мокрі зони, зонування, вибір обладнання, схеми, конструкційні особливості.
  • Проведення обмірів об’єкта. Розрахунок обсягів матеріалів та робіт. Кошторис.

Історія культового стилю кітч!

Історія кітч, який захоплює своїм незвичайним та неповторним виразом. Крізь віки він набував силу, розкриваючи перед світом свою феєричну природу.

Зародження кітчу можна відстежити у другій половині 20-го століття, коли світ страждав після страшних турбулентних подій Другої світової війни. Час, наситивший суворими та серйозними стилями, спонукав людство до бажання знайти втіху та радість у мистецтві. Так народився кітч, пестливо обійнявши світ своєю неповторною привабливістю.

Коли в середині 1950-х років в Америці розкотилася хвиля кітчу, він виявився сповненим іронії та гумору. Ставши своєрідним прапором постмодернізму, кітч вибухнув палітрою яскравих кольорів, перетворивши масову культуру на натхнення для своїх ексцентричних творців.

І нехай критики звели на кітч свій оком не засліплений погляд, він знаходив свій шлях до сердець і душ кожного, хто готовий розглянути світ в новому світлі. У своєму художньому письмі кітч розкривається через використання незвичайних та банальних предметів, що надають творінням комічний або навіть вульгарний відтінок.