Еко стиль в інтер’єрі — натуральні мотиви природи

Сердечно вітаємо Вас на нашому веб-сайт, та сторінці присвяченій еко-стилю в дизайні інтер’єру!
Тут ви знайдете важливу інформацію про натуральні мотиви природи, які втілені в цьому популярному, природному і приємному стилі. Ми розкриємо сприйняття еко-стилю та його характерні риси. Показавши вам приклади еко-стилю в реальних інтер’єрах, ми також розкриємо особливості його втілення в дизайні. А також не забудемо розповісти цікаву історію еко-стилю.

Відкрийте для себе привабливий світ еко-стилю та створіть гармонію з природою у вашому інтер’єрі!

“REMSUMY”


Дизайн. Эко-стиль интерьера

РемСуми – це професійна команда спеціалістів з багаторічним досвідом у галузі будівництва. Ми спеціалізуємося на будівництві житлових та комерційних об’єктів, а також на ремонті та реконструкції будівель.

Ми працюємо з уважністю до деталей та завжди дотримуємося вимог замовника.

Наші клієнти можуть бути впевнені в якості та своєчасності виконання робіт.

Замовити послуги

Популярний, природний і приємний – еко-стиль

Еко-стиль багатогранний, маючи загальні особливості, може значно відрізнятися візуально. У його оформленні можуть використовуватися сучасні меблі, або декоративні дерев’яні столи та стільці, грубих або тонких форм. Не обов’язково наявність зелені чи зеленого кольору. Переважаючі натуральні матеріали можна комбінувати з сучасними.

Сприйняття еко-стилю. Характерні риси

Асоціації, що виникають у сучасної людини за позитивного сприйняття слова “Еко”: екологічність, екологія, природа, натуральність, безпека. Згадані слова наочно відображають відчуття від стилю, серед яких переважають комфорт, практичність та позитивізм.

Одні напрями еко-дизайну не є критичними до використання тільки натуральних матеріалів, головне в таких підходах – створення атмосфери єднання з природою, інші акцентують увагу на використанні лише “живих” матеріалів (дерево, камінь, глина тощо) природних для людини, які мають потрібну енергетику. У першому випадку головним буде сприйняття через спостереження тематики, у другому сприйняття через відчуття і взаємодію з предметами.

Наприклад, зелена синтетична трава на підлозі висловлює і підкреслює концепцію еко тематики, але не є натуральною, а от бамбукова раковина у ванній або стіл з дерева з оригінальною текстурою, дозволяють взаємодіяти через дотик і візуальне сприйняття.

В основі колірних рішень будуть природні кольори і відтінки, що гармонують один з одним і візуально підкреслюють оптимальне місце існування. Популярні зелені та небесні відтінки, палітра коричневих приємних для ока кольорів, часто застосовується сірий або білий, чудово виглядає бежевий.

Приклад еко стилю в інтер’єрі

Особливості еко-стилю в інтер’єрі:

  • Підходить практично для всіх типів житлових та громадських приміщень.
  • Використовують переважно натуральні матеріали в меблів, оздобленні та будівництві.
  • Просторість у приміщенні, наявність природного світла – вітається.
  • Відносно простий декор та наявність енергозберігаючих технологій.
  • Мінімалізм, відсутність складних малюнків.
  • Не вітається вишукано-химерний декор або яскраві фарби, що ріжуть око.
  • Застосовуються пастельні тони та допускається контраст приємних для очей колірних акцентів.
  • Дуже бажано, хоча в деяких випадках не обов’язково наявність живих рослин.
Дизайн. Эко-стиль интерьера

Застосування еко-стилю в дизайні інтер’єра

Еко-дизайн інтер’єру безумовно підходить для концепції екологічного будівництва, з екологічних матеріалів, проте застосування стилю набагато ширше. Практично до будь-яких приміщень та квартир можна розробити і застосувати свій індивідуальний інтер’єр, при грамотному підході в роботі дизайнера, можна змоделювати як вітальню або спальню, так і кухню або ванну кімнату.

Екостиль у дизайні інтер’єру чудово підходить для всіх вікових категорій, як для холостяків та молодих пар, так і для сімей з дітьми та людей у віці, у цьому плані він універсальний.

Окрім приватних жител, рекомендується застосування у громадських місцях, а також в оформленні зон відпочинку.

Естетика та гармонія, мабуть, найбільш важливі слова для створення ЕКО стилю у дизайні інтер’єру.

У рубриці «склад дизайн-проекту» ви дізнаєтесь:

  • Концепції, принципи проектування та поради що до розробки дизайн- проекту.
  • Які плани та схеми входять до складу проектної документації.
  • Рекомендації щодо вирішення проблем на етапах проектування та будівництва.
  • Місце 3-Д, 2-Д візуалізації інтер’єра у проекті.
  • Технічні питання: мокрі зони, зонування, вибір обладнання, схеми, конструкційні особливості.
  • Проведення обмірів об’єкта. Розрахунок обсягів матеріалів та робіт. Кошторис.

Історія Еко-стиля

Дозвольте розповісти вам чарівну історію народження еко-стилю в інтер’єрі, який пробуджує нашу свідомість та повертає нас до природи. Цей стиль, наповнений витонченістю і гармонією, був створений, щоб охороняти природу та підтримувати наше зв’язок з нею.

У магічній епопеї на початку 21-го століття, коли світ шукав нові шляхи та втілення екологічної свідомості, народився еко-стиль. Це було втіленням нашої прагнення до збереження довкілля та поваги до природи.

Еко-стиль огортає нас натуральними матеріалами та природними відтінками, створюючи атмосферу затишку та спокою. Він запрошує нас на подорож у світ природних елементів, де кожен камінчик, кущик та дерев’яний виріб мають свою унікальну силу та красу.

Цей стиль вбирає в себе суть екологічності та сталого розвитку. Він спонукає нас переосмислити наші способи життя та вибрати екологічно чисті матеріали та вироби. Він надихає нас створювати гармонію у своєму домі, де кожен предмет носить у собі дух природи.

Тож давайте віддамо шану цьому чарівному еко-стилю, що осягнув сучасність, і навчимося поважати та берегти нашу землю. Нехай він наповнить наші серця гармонією та природнім спокоєм, і нехай кожен штрих у нашому домі буде свідком нашої любові до природи.