Купуємо квартиру в новому будинку

Раді Вас вітати на нашому веб-сайті! Розглядаємо питання купівлі квартири в новому будинку.
Що потрібно знати, купуючи квартиру в новому будинку?

Сторінка створена для наших клієнтів, метою якої є розкрити обрії розуміння суті ремонту квартири в новобудові (від забудовника).

«REMSUMY»


Квартира в новом доме

РемСуми – це професійна команда спеціалістів з багаторічним досвідом у галузі будівництва. Ми спеціалізуємося на будівництві житлових та комерційних об’єктів, а також на ремонті та реконструкції будівель.

Ми працюємо з уважністю до деталей та завжди дотримуємося вимог замовника.

Наші клієнти можуть бути впевнені в якості та своєчасності виконання робіт.

Замовити послуги

Квартира в новобудові

Що потрібно знати, купуючи квартиру в новобудові?

Відповідаємо на питання

  • Які бувають види обробки та планування?
  • Скільки коштує ремонт квартири у новобудові?
  • Який порядок приймання квартири в новобудові?
  • На що потрібно звертати увагу, приймаючи квартиру у забудовника?
  • Що потрібно знати майбутнім новоселам?

Види планування

Квартира вільного планування 

Перевагою таких квартир є: вартість квадратного метра дешевша за вартість квадратного метра в новобудові з чорновим оздобленням, саме по собі вільне планування і ніякого демонтажу, і погодження. Квартири вільного планування ідеально підходять для дизайнерського ремонту.

Квартира з чорновим оздобленням 

Перевагою таких квартир є невисока вартість ремонту, якщо порівнювати їх з квартирами вільного планування. У таких квартирах забудовник будує перегородки та штукатурить стіни, вирівнює підлоги стяжкою, встановлює котел та проводить монтаж труб опалення, виконує електромонтаж із встановленням електрощита, комплектує автоматичними вимикачами. Це основні роботи, які проводить забудовник, якість яких бажає бути кращою, але за фактом ремонту в такій квартирі можна суттєво заощадити бюджет.

Квартира з чистовою обробкою або муніципальний ремонт в новобудові

Даний варіант розглядати немає сенсу, так як у м. Суми таких пропозицій практично немає, квартири з оздобленням від забудовника (муніципальне житло) отримують люди на пільговій основі — безкоштовно.

Планировка

Приймаємо квартиру у забудовника

Порядок приймання квартири в новобудові

  • Перед підписанням акта приймання-передачі покупець повинен провести технічний огляд квартири.
  • До підписання акта прийому передачі нерухомості (для реєстрації права власності) будинок має бути прийнятий державною комісією, адреса будинку, номер квартири має бути остаточно затверджено.
  • Обміри всіх приміщень, вироблені бті, не повинні критично відрізнятися від фактичних даних та площі зазначеної у договорі купівлі-продажу.
  • У оглядовому аркуші відзначаємо усі виявлені дефекти. Забудовник повинен усунути в певний термін, встановлений договором чи відшкодувати кошти покупцю на усунення недоліків самостійно.
  • Рекомендуємо скористатися знаннями знайомих будівельників або послугами професіоналів, вони вам нададуть неоціненну допомогу при складанні оглядового листа, виявленні проблемних ділянок та відхилень від будівельних допусків.

Приймаючи квартиру у забудовника звертаємо увагу

Несучі конструкції, перегородки та перекриття

Цей пункт — це основа всього будинку. Тріщини в плитах або в кутах будівлі, грибок або протікання по плитах перекриття на лоджіях та балконах неприйнятні. Рівень плит та вертикаль стін повинні мати геометричну обґрунтованість. Висота квартири має відповідати даним технічного паспорта.

Чорнова обробка (штукатурка стін по маяках, стяжка підлоги)

Забудовник за договором зобов’язується виконати чорнове оздоблення квартири, а покупець готовий сплатити цю послугу, отже, залишається по квартирі зробити чистове оздоблення — ідеальний варіант. Насправді все негаразд просто. Якість чорнового оздоблення безпосередньо залежить від вкладеного часу та коштів підрядником у нашому випадку забудовником. По досвіду можемо сказати, що якість таких робіт бажає бути кращим і потрібно розуміти те, щоб отримати якісний ремонт із строго вертикальними стінами, прямими кутами та підлогою в рівень, покупцеві доведеться виконувати ці роботи повторно. Послуги машинної штукатурки.

Вікна, балконні блоки та рами

Одна з найделікатніших тем, щодо якості, подальшої експлуатації або зовсім заміни. Всі забудовники склять новобудови пвх (пластиковими) вікнами, винятком є vip сегмент, де зустрічаються вікна з євробрусу (які вікна вибрати пвх або з євробрусу). Ринок пвх конструкцій переповнений пропозиціями і всім зрозуміло, що забудовнику на обсязі пропонують хорошу ціну, замість якості, так що покупець повинен готуватися до того, що доведеться повністю замінити вікна від забудовника. На етапі ремонту квартири це зробити буде простіше та дешевше ніж після повного ремонту. Встановлення вікон за гостом

Вхідні двері

Двері повинні щільно прикидатися мати гумові ущільнювачі, не пропускаючи сторонній шум з майданчика і не випускаючи тепло з квартири, мати замок, що працює, і не провислі петлі, не дряпаючи підлогу. Рівень дверного порогу і підлоги на сходовому майданчику повинен бути вищим за рівень підлоги

самої квартири.

Ціна ремонту в новому будинку та відповідальність

Частково вартість ремонту квартири в новобудові залежить від того наскільки відповідально до цього питання підійшов забудовник і наскільки квартира, що здається, відповідає положенням договору, вимогам дбн, сніп та гост.

Після підписання покупцем акта прийому-передачі із забудовника знімаються зобов’язання щодо усунення дефектів, надалі майбутній власник усуває недоліки забудовника власним коштом. Отже, покупець готовий стати власником квартири у тому стані, в якому її надає забудовник.

Дизайнерський ремонт квартири в новобудові

Лічильники

У квартирах застосовуються три основні типи лічильників для обчислення витрати електрики, потоку води та газу. Лічильники повинні бути перевірені вами та опломбовані спеціалізованими фірмами до підписання акта приймання-передачі. Ви повинні оглянути їх на відсутність пошкоджень. Перевірити на відповідність із зазначеними у паспорті моделями та звірити показання.

Електромонтаж

Починаємо огляд із вступного кабелю на відсутність пошкоджень та його потужності. Покупець повинен за раніше розуміти яка потужність йому потрібна і узгодити це з забудовником. За фактом має бути встановлений електролічильник на сходовому майданчику, електрощит з автоматичними вимикачами в квартирі, ось їх потрібно перевірити на працездатність. Далі перевіряється безпосередньо сама електропроводка. Якщо встановлені в квартирі розетки, вимикачі і висять патрони з лампочками, то особливих труднощів не складе, якщо ж зі стін стирчать тільки дроти тоді не обійтися без фахівця. Послуги електромонтажа.

Вентиляція

Перевіряємо вентиляційні канали за допомогою аркуша паперу, підносячи його до отвору, він повинен зафіксуватися тягою. Тягу перевірити можна і за допомогою запалювали, підносячи полум’я до вентиляційного отвору, при цьому не забудьте відкрити вікно.

Сантехніка та опалення

В даному випадку без фахівця сантехніка важко розібратися, але можливо. Перевіряється система під тиском на герметичність, щоб не було ніяких патьоків, далі оглядаємо всі крани, вони повинні тримати натиск, легко закриватися та відкриватися. Оглядаємо каналізаційні труби на відсутність ушкоджень, рівня трійників та сантехнічного ухилу. Вам потрібно придивитися до батарей, вони повинні бути жорстко зафіксовані за рівнем, якщо передбачене регулювання температури повинні бути в наявності регулятори.