Планувальне рішення у дизайн-проекті

Ласкаво просимо на наш сайт! Планувальне рішення у дизайн-проекті!
Планувальне рішення, його зміст та приклади базового креслення. Ми розкриємо роль планувального рішення як важливої частини дизайн-проекту. Ви дізнаєтеся про розробку базового креслення та процес створення концепції дизайну інтер’єру. Планувальні рішення визначають організацію простору і структуру приміщень, створюють зручність і комфорт у вашому будинку або офісі.

«RemSumy»


Виды планировки в новостройке

РемСуми – це професійна команда спеціалістів з багаторічним досвідом у галузі будівництва. Ми спеціалізуємося на будівництві житлових та комерційних об’єктів, а також на ремонті та реконструкції будівель.

Ми працюємо з уважністю до деталей та завжди дотримуємося вимог замовника.

Наші клієнти можуть бути впевнені в якості та своєчасності виконання робіт.

Замовити послуги

Планувальне рішення. Зміст і приклади робот базового креслення

Планувальне рішення – це створення моделі оптимального облаштування квартири та раціонального розміщення предметів інтер’єру, з урахуванням звичок, уподобань, особливостей конкретних мешканців та побажань замовника. Планувальне рішення оформляється у вигляді готового плану та може бути доповнено таблицями та ескізами.

Узгодження планувального рішення є основним етапом розробки дизайн проекту. Після затвердження цього плану розробляється 3-d візуалізація та проектується робоча документація.

Зміст базового креслення

  • Експлікація приміщень вже затвердженого планування (таблиця із вмістом числових даних загальної площі приміщення та окремих його частин).
  • Розташування сантехніки із зазначенням габаритних розмірів.
  • Наявність, розташування та габаритні розміри вбудованих та стандартних меблів та техніки.
  • Ширина та відчинення дверей.
  • Зображено декоративні елементи та предмети інтер’єру (дзеркала, квіти та ін.).

Приклад планувального рішення у дизайн проекті

Планувальне рішення як частина дизайн-проекту

Планувальне рішення може бути виконане як окремий документ, а може бути частиною дизайн-проекту.

У багатьох випадках планувальне рішення є головною основою дизайн-проекту, на основі якої будуються оригінальні дизайнерські рішення, виконується 3d моделювання та складається додаткова необхідна документація.

Мабуть, одна з головних відмінностей дизайн-проекту від звичайного архітектурного плану полягає у широких можливостях оперативного масштабування та візуалізації. Усі площинні позначення стін при 3d моделюванні знаходять просторове тривимірне зображення з можливістю динамічного перегляду та вибору певного ракурсу для друку. Кінцеві результати планування можуть бути оформлені у двовимірному або тривимірному зображенні.

Переваги розробки планувального рішення у дизайн-проекті

  • Максимально достовірні плани, що відповідають будівельним та архітектурним нормативам та гостам.
  • Наочна візуалізація приміщень та розміщення інтер’єру.
  • Прописуються та позначаються всі важливі розміри.
  • Окремо можуть бути показані основні вузли та точки примикання (наприклад, стики підлогових покриттів, розташування плиток кахлів при складній конфігурації стін).
  • 2d та 3d візуалізація в масштабі (найчастіше виконується в масштабі 1:50).
  • У дизайн-проекті на відміну від звичайних будівельних планів, завжди враховується функціональність, зручність, естетична наповненість та раціональність.
  • Можливість підрахунку необхідних будівельних та оздоблювальних матеріалів.
  • Прогнозований кінцевий результат та можливість визначення обсягу необхідних робіт із проведення ремонту.
  • Економія коштів, сил та часу замовника.
  • Кожен окремо взятий дизайн-проект вже індивідуальний та виконується під потреби конкретного замовника

У рубриці «стилі інтер’єру» ви дізнаєтесь:

  • Використання стилів інтер’єру у дизайні.
  • Оформлення інтер’єру.
  • Застосування та втілення архітектурних деталей в інтер’єрі.
  • Матеріали для творчості.
  • Характерні особливості та відмінні риси того чи іншого стиля інтер’єру.
  • Приклади стилізації інтер’єру.
  • Рекомендації з використання стилів в інтер’єрі. Що рекомендується що ні.
  • Сприйняття того чи іншого дизайну. Кому підходить стиль кому ні.
  • Передумови виникнення стилів дизайну, історія, перспективи та секрети популярності.

Розробка базового креслення

Дані, необхідні для розробки плану приміщення

  • Побажання замовника.
  • Технічні умови.
  • План обмірювання приміщень.

Побажання замовника можуть бути отримані в усній бесіді та зафіксовані в анкеті заявки або оформлені у вигляді заповненого опитувальника. У будь-якому випадку лише плідна взаємодія замовника та архітектора може призвести до бажаного результату у створенні проекту. Бажаним можна вважати результат, коли замовник буде максимально задоволений оформленим планом майбутнього ремонту.

Технічні умови включають нормативні вимоги снипи, гости і правила житлового будівництва, архітектурних інженерних рішень, відповідність норм бті, дотримання правил пожежної та електробезпеки і т.п.

У більшості випадків, для формування планувального рішення, можна використовувати готовий план квартири, проте для правильного та професійного підходу, в обов’язковому порядку, просто необхідно скласти актуальний план обмірювання квартири. План обмірювання є основою створення варіантів готових рішень. Виходячи із заданих технічних умов та враховуючи всі побажання та особливості для конкретного об’єкта, фахівець зможе запропонувати кілька варіантів планування та змін навколишнього інтер’єру.

Слід розуміти, що завдяки наявності технічних умов і об’єктивної реальності існують деякі фактори, що обмежують, що ставлять у рамки творчість дизайнерів і клієнтів.

Серед інших стримувальних факторів варто відзначити розмір фінансового бюджету та невизначеність замовника у конкретних питаннях (наприклад, не визначені точні параметри та предмети меблів, неясна перевага у кольоровій гамі тощо).

Виды планировки в новостройке

Дизайн інтер’єру концепції

Концепція дизайн-проекту — це поетичне втілення ідей та візії у форму і кольори. Це мистецтво створювати гармонійне об’єднання функціональності та естетики.

Базове креслення і планувальне рішення служать фундаментом, на якому будується кожна деталь проекту. Кожна лінія, кожен простір має своє місце і значення, щоб створити простір, де люди будуть затишно перебувати і насолоджуватися атмосферою. В кожній формі і контурі криється історія, враження і почуття, які відображаються в унікальному художньому стилі проекту. Концепція дизайн-проекту виходить за межі матеріалів і розмірів, вона створює магію, яка відчувається в кожному дотику, вдиху та погляді. В результаті, дизайн-проект перетворюється на витвір мистецтва, що запам’ятовується та залишає відчуття естетичної насолоди й незабутнього досвіду для тих, хто населяє цей простір.

Порада: замовляйте кухню з підписанням договору, таким чином ви застрахуєте себе від переплат та недобросовісного виконання умов договору.
Яке місце найважливіше на кухні? Найімовірніше це робоча зона для приготування. Але для хорошого дизайнера не буває дрібниць, якими можна знехтувати.
Адже цілісність та гармонія інтер’єру на кухні незважаючи на наявність зонування повинні привертати до ефективного та комфортного процесу.